Zastřešení
Bazénů

BAZÉNOVÁ ZASTŘEŠENÍ

Letní měsíce jsou pryč, pobyt na zahradě či v jiném obytném exteriéru už není tak příjemný a koupání v bazénu se zdá být v podstatě nemožné. Přitom existuje varianta, jak si své soukromé léto prodloužit až na sedm měsíců v roce – stačí k tomu jen kvalitní zastřešení bazénu.

Koupací sezónu je tímto způsobem možné prodloužit až na sedm měsíců, teplota v bazénu se dá zvýšit cca o 10 stupňů. Zastřešení chrání bazén před vnějšími vlivy, na podzim před spadaným listím, množství prachu, pylu a mechanických nečistot, které do bazénu napadají, v chladnějších měsících se sníží náklady na ohřev vody a bazén se dá využívat během nepříznivého počasi a pokud je prostor okolo bazénu v době, kdy se u něj nenalézate zavřený, máte jistotu, že do něho nemůžou spadnout menší hrající si děti. Usnadňuje se tím údržba bazénu i jeho zazimování.

Jsme obchodní a realizační partner společnosti POPP

 

LAMELOVÉ ZAKRYTÍ

Předností automatického zakrývání hladiny bazénu – bazénových rolet – je hlavně to, že zaručí bezpečnost Vašich dětí a zvířecích miláčků před pádem do otevřené hladiny při dodržení doporučeného technického vybavení bazénu. Zakrytí hladiny bazénu rovněž zabrání výrazným tepelným ztrátám a značným ztrátám vody samotné, která se z bazénu odpařuje. Zároveň se významně sníží spotřeba bazénové chemie u takto zakryté hladiny a v neposlední řadě se zabrání i spádu nečistot do venkovního, nebo interiérového bazénu. Zakrytí bazénu znamená méně práce s údržbou vody a více radosti z koupání.

POSUVNÉ TERASY

V posledních letech u novostaveb rodinných domů, kladou architekti vysoký důraz na design i v oblasti bazénů a jejich zakrytí. Né každému vyhovuje zakrytí bezénu v provedení PC zastřešení. V takovém případě tady máme zakrytí, které zároveň slouží, jako terasa na zahradě.

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

 • domluvíme si osobní schůzku
 • na které společně probereme možnosti umístění zastřešení, zvolíme typ zastřešení a všechny důležité technické i estetické aspekty
 • na základě získaných informací Vám vypracujeme cenový návrh, jehož součástí je stavební připravenost celého projektu
 •  …a pořád zcela zdarma….
 • až tady teprve provádíme závaznou objednávku formou smlouvy o dílo a projekt se začíná „zhmotňovat“…
logo Poolmont

Kontaktujte nás

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Adresa provozovny

  U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín,
  areál Cihelny Hlučín - hala č.6

  email: poolmont@poolmont.cz
  mobil: +420 608 931 020

  DŮLEŽITÁ SDĚLENÍ:

  VONÉ KAPACITYPRO REALIZACI BAZÉNU:

  • ZÁŘÍ - LISTOPAD  2024 - 2 termíny
  • JARO 2025 - od dubna, dle termínu

   

                  

   

   

   

  Kontaktní údaje

  schramm & partners s.r.o.

  IČ: 28579593, DIČ: CZ28579593

  email: poolmont@poolmont.cz

  Bankovní spojení - Raiffeisen Bank a.s., č.ú.: 1223919/5500   

  datová schránka 4z5adnb