JAK NÁŠ SERVIS FUNGUJE?

Všechny opravy – poruchy – závady – kalibrace zajišťujeme přes náše servisní techniky po vzájemné domluvě přímo u zákazníka. V některých případech, kdy nelze opravu, takto provést (rozsáhlejší, náročnější oprava), odvezeme vadný díl/komponent na opravu k nám a poté vám ho opravený přivezeme zpět. Ceny za servisní úkony najdete v sekci  „Ceník“. Ceny jednotlivých náhradních dílů a komponentů najdete na našem „e-shopu“: eshop.poolmont.cz

MÁTE PROBLÉM S BAZÉNEM?

Provádíme opravy a výměny dávkovacích čerpadel včetně jejich příslušenství, opravy – kalibrace – výměny dávkovacích automatů, výměny měřících sond pH – Rx – Cl, měření nastavení parametrů bazénové vody (kalibrace), výměny filtračních náplní v bazénových filtracích včetně jednotlivých komponentů bazénových filtrů, opravy a výměny potrubních rozvodů. Tento servis mnoho již let provádíme, jak pro soukromé osoby, tak pro veřejné provozy.

„NOVĚ“ – OPRAVY ČERPADEL…

Nově vám nabízíme možnost opravy poškozených čerpadel filtrací, nebo protiproudů – výměna ložisek, pneumatických ucpávek, převinutí vinutí, výměna rozběhových kondenzátorů, vysušení po zatopení, střední generální opravy. Tyto zařízení je nutno po vzájemné domluvě demontovat a dovézt na naší firmu (v celku), poté bude za úplatu zjištěna závada a rozsah opravy. Po odsouhašení ceny a termínu, bude čerpadlo teprve opraveno. Pouze v případě objednání opravy, vám bude poplatek za zjištění závady z ceny opravy odečten. Rovněž musíme upozornit, že v poslední době je na trhu spousta NO NAME čínských výrobků, na které není možno sehnat náhradní díly, nebo cena opravy převyšuje pořizovací cenu nového, nebo zánovního zařízení.

„NÁŠ SERVIS“ – VAŠE ÚSPORA NÁKLADŮ

Rychlost opravy – optimalizace ceny opravy – maximální snaha úspory nákladů zákazníkovi – záruky na opravu – nebo používání originálních náhradních dílů při opravách je pro nás standardní přístup.

Servisní smlouva

Dovolujeme si vám nabídnou možnost uzavření servisní smlouvy, která Vám přináší snížení nákladů na opravy, provoz a celkovou údržbu vašeho bazénu, včetně přednostní řešení Vašich požadavků. V rámci servisní smlouvy vám nabízíme sjednání individuálních servisních podmínek s dobou dojezdu 24/48 hodin, či možnost sjednat periodické preventivní prohlídky po 3/6/9/12 měsících, nebo podle provozních hodin zařízení a nutnosti kalibrace a servisu, dle typu zařízení. V rámci servisní smlouvy provádíme přednostní zazimování a odzimování bazénů, včeně nastavení parametrů vody a výměny jednotlivých náplní a doplnění bazénové chemie.

 

logo Poolmont

Kontaktujte nás

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Adresa provozovny

  U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín,
  areál Cihelny Hlučín - hala č.6

  email: poolmont@seznam.cz
  mobil: +420 608 931 020

  ! DŮLEŽITÉ INFORMACE !

   OTEVŘENO, BEZ OMEZENÍ

   

                   

   

   

   

  Kontaktní údaje

  schramm & partners s.r.o.

  vedení společnosti: Jiří Schramm,
  tel.: 777 077 461
  vedoucí obchodu: Brigita Kmecová,
  tel.: 608 931 020
  asistent obchodu: Renata Schrammová,
  tel.: 777 077 462

  hlavní technik: Josef Doležal, tel.: 732 598 138
  technik 2, tel.: 734 276 548

  IČ: 28579593, DIČ: CZ28579593

  Bankovní spojení - NOVÉ ČÍSLO ÚČTU: Raiffeisen Bank a.s., č.ú.: 1223919/5500            ČS a.s., č.ú.: 5531741329/0800

  datová schránka 4z5adnb