JAK NÁŠ SERVIS FUNGUJE?

Všechny opravy – poruchy – závady – kalibrace zajišťujeme přes náše servisní techniky po vzájemné domluvě přímo u zákazníka. V některých případech, kdy nelze opravu, takto provést (rozsáhlejší, náročnější oprava), odvezeme vadný díl/komponent na opravu k nám a poté vám ho opravený přivezeme zpět. Ceny za servisní úkony najdete v sekci  „Ceník“. Ceny jednotlivých náhradních dílů a komponentů najdete na našem „e-shopu“: eshop.poolmont.cz

 

MÁTE PROBLÉM S BAZÉNEM?

Provádíme opravy a výměny dávkovacích čerpadel včetně jejich příslušenství, opravy – kalibrace – výměny dávkovacích automatů, výměny měřících sond pH – Rx – Cl, měření nastavení parametrů bazénové vody (kalibrace), výměny filtračních náplní v bazénových filtracích včetně jednotlivých komponentů bazénových filtrů, opravy a výměny potrubních rozvodů. Tento servis mnoho již let provádíme, jak pro soukromé osoby, tak pro veřejné provozy.

 

„NOVĚ“ – OPRAVY ČERPADEL…

Nově vám nabízíme možnost opravy poškozených čerpadel filtrací, nebo protiproudů – výměna ložisek, pneumatických ucpávek, převinutí vinutí, výměna rozběhových kondenzátorů, vysušení po zatopení, střední generální opravy. Tyto zařízení je nutno po vzájemné domluvě demontovat a dovézt na naší firmu (v celku), poté bude za úplatu zjištěna závada a rozsah opravy. Po odsouhašení ceny a termínu, bude čerpadlo teprve opraveno. Pouze v případě objednání opravy, vám bude poplatek za zjištění závady z ceny opravy odečten. Rovněž musíme upozornit, že v poslední době je na trhu spousta NO NAME čínských výrobků, na které není možno sehnat náhradní díly, nebo cena opravy převyšuje pořizovací cenu nového, nebo zánovního zařízení.

Masážní čerpadla

„NÁŠ SERVIS“ – VAŠE ÚSPORA NÁKLADŮ

Rychlost opravy – optimalizace ceny opravy – maximální snaha úspory nákladů zákazníkovi – záruky na opravu – nebo používání originálních náhradních dílů při opravách je pro nás standardní přístup.

Servisní smlouva

Dovolujeme si vám nabídnou možnost uzavření servisní smlouvy, která Vám přináší snížení nákladů na opravy, provoz a celkovou údržbu vašeho bazénu, včetně přednostní řešení Vašich požadavků. V rámci servisní smlouvy vám nabízíme sjednání individuálních servisních podmínek s dobou dojezdu 24/48 hodin, či možnost sjednat periodické preventivní prohlídky po 3/6/9/12 měsících, nebo podle provozních hodin zařízení a nutnosti kalibrace a servisu, dle typu zařízení. V rámci servisní smlouvy provádíme přednostní zazimování a odzimování bazénů, včeně nastavení parametrů vody a výměny jednotlivých náplní a doplnění bazénové chemie.

  

logo Poolmont

Kontaktujte nás

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Adresa provozovny

  U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín,
  areál Cihelny Hlučín - hala č.6

  email: poolmont@poolmont.cz
  mobil: +420 608 931 020

  DŮLEŽITÁ SDĚLENÍ:

  VONÉ KAPACITYPRO REALIZACI BAZÉNU:

  • ZÁŘÍ - LISTOPAD  2024 - 2 termíny
  • JARO 2025 - od dubna, dle termínu

   

                  

   

   

   

  Kontaktní údaje

  schramm & partners s.r.o.

  IČ: 28579593, DIČ: CZ28579593

  email: poolmont@poolmont.cz

  Bankovní spojení - Raiffeisen Bank a.s., č.ú.: 1223919/5500   

  datová schránka 4z5adnb